Сватівські каратисти привезли 55 медалей з відкритого чемпіонату Черкаської області

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter

27 спортсменів Сватівської дитячо-юнацької школи завоювали 26 золотих, 22 срібних та 7 бронзових медалей на відкритому чемпіонаті Черкаської області з годзю-рю карате серед спортивних клубів. Про це повідомляє відділ освіти Сватівської райдержадміністрації.

Чемпіонат пройшов 24 лютого в Черкаській обласній спортивній школі олімпійського резерву. Луганський клуб представляла тільки сватівська команда з карате-до.

Всього у змаганнях взяли участь 255 спортсменів, які представляли 14 спортивних клубів з Черкаської, Київської, Луганської та Полтавсьої областей. Сватівські каратисти змагалися у програмах: ката, шобу-куміте, куміте ірікумі-дзю та ірікумі-го.

За результатами змагань у загальнокомандному заліку серед клубів Сватівська ДЮСШ посіла друге місце. Перше загальнокомандне місце виборов черкаський клуб «Будокан», а третє — київський клуб «Сенто».

Сьогодні сватівські каратисти готуються до чемпіонату України з годзю-рю карате, який пройде в Черкасах з 22 по 24 березня.